Patrocinadores
ancho
Search Suggestions
Displaying 1-10 results.
Ac milan news portali shqip Reviewed by Onbia on . Rating: 4.5
1 History; 2 Colours and badge; 3 Stadium. 3.1 Giuseppe Meazza Stadium; 3.2 AC Milan Emirates Stadium; 4 Supporters and rivalries; 5 Players. 5.1 First team squad; 5 ...
Associazione Calcio Milan (İtalyanca telaffuz: [ˈassotʃatˈtsjoːne ˈkaltʃo ˈmiːlan], ya da yaygın kullanılan ismiyle A.C. Milan veya Milan, Milano ...
'Milano' redirects here. For other uses, see Milano (disambiguation) and Milan (disambiguation).
L'Associazione Calcio Milan S.p.A. Écouter (Association de football de Milan), connu sous le nom de Milan en Italie et de AC Milan ou Milan AC en France, est un club ...
Nëse keni bërë kërkesë për dokumentet e Republikës së Kosovës (letërnjoftim, pasaportë apo patentë shofer) dhe prisni konfirmimin se dokumenti juaj ...
Telegrafi eshte medium i pavarur informativ dhe me i vizituari ne gjuhen Shqipe. Lajme me te fundit nga Ekonomia, Sporti, Magazina, Shëndetësia, Teknologjia ne shqip.
Connect with friends and the world around you on Facebook. See photos and updates from friends in News Feed. Share what's new in your life on your Timeline.
↑Mario Balotelli. Goal.com. Hentet 3 September 2011. ↑ Mario Balotelli. acmilan.com. Hentet 9 June 2013. ↑ Smith, Ben (21 August 2014). 'Mario Balotelli ...
28 Ağustos 2010'da, AC Milan resmi sitesinde Ibrahimovic'in kiralık alındığını açıkladı. Ibrahimovic 11 Eylül'deki ilk maçında Cesena'ya 2-0 yenildiler.
Lufta e Kosovës ishte një konflikt i armatosur në Kosovë që filloi në 28 shkurt të vitit 1998, pas sulmit jugosllav në fshatërat Likoshan dhe Qirez në ...